.

.

New
Лента Мерка Стигнале Двојна Двострано Мерење Алатка со Кожа Случај за Шиење Тело се Прилагоди на Ткаенина Ткаенина Розова, Погоден за Домаќинство Производ

Лента Мерка Стигнале Двојна Двострано Мерење Алатка со Кожа Случај за Шиење Тело се Прилагоди на Ткаенина Ткаенина Розова,

DEN 427.20

Тековен
Во продавницата

ПРЕНОСНИ ГОЛЕМИНА : флексибилен, корисна и преносни шиење лента.џеб пријателски големина, која е лесно да се носат.СКАЛА : мерење лента двојна еднострано (imperial и метрички) шиење прилагоди на лента мерка, точно печатени во двете инчи и сантиметри.МАТЕРИЈАЛ : шиење лента мерка е дизајниран со елегантен стп кожа, може да се избегне повреда, нема да водат или да се деформира.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : се прилагоди на лента мерење доаѓа со пригоден push копчето механизам да се повлече лента мерење.ШИРОКА ПРИМЕНА : ова мерење лента е совршен лента мерка за навремено, шиење, занаетчиски, текстил, ткаенини, тело ,половината, губење на тежина и повеќе.Description Dual двострано за шиење прилагоди владетел, точно печатени во двете инчи и сантиметри, големи и јасни ознаки за полесно читање.Тоа е флексибилен и корисна, лесно да се преземе околу, можете да го користите нашите лента за мерење на различни делови од телото или други проекти.Убав подарок за навремено, seamstress, quilter или кој само треба флексибилна лента мерење на платно.Features Tape мерка-Боја : Розова.-Материјал : СТП кожа.-Големина : 6.5x6.5 cm/2.56x2.56 инч.Лесен и компактен, одговара за шиење, занает и телото мерење, итн.Широко се за домашна продавница, идеален подарок за казанџии, исто така,.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди