.

.

New
Г-не Лента Мерка Тело Мерење Лента Стигнале 200cm / 79 Инчи Мека СТП Кожа за Ткаенина за Шиење Прилагоди на Платно Дома Занает Двојна Скала Владетел за Губење на Тежинат

Г-не Лента Мерка Тело Мерење Лента Стигнале 200cm / 79 Инчи Мека СТП Кожа за Ткаенина за Шиење Прилагоди на Платно Дома

DEN 119.76

Тековен
Во продавницата

????Еден клик складирање функција : пауза со традиција!Вие веќе не треба да трае долго време да се тркалаат назад лента мерка малку од малку, или нека вашата лента мерка расфрлани насекаде.Тоа е многу погодно и прави да се чувствуваат поудобно кога се користи лента мерка. ????Како да го користите : повлечете го лента мерка надвор од домување и кога ќе го ослободите вашата рака, лента ќе биде автоматски се фиксни.Кога ќе завршите со мерење, вие само треба да притиснете на средна положба, а потоа снимката автоматски ќе се тркалаат назад во домувањето. ????Лента мерка должина : двете страни аналогна скала (комбинација на см + инчен соодветно на лента страни), со 200 см и 79 инчи. ????Робустен професионални и квалитетни материјали : СТП кожа изглед со влакна лента.Двострано точни печатење на белата лента со црна скала, не избледуваат и не е лесно да се деформира. ????Широк спектар на апликации : шиење, бебе, бремени жени, хоби, quilting, крпеница, сечење, ракотворби, геодетски, фитнес, здравје, итн.Малку корисни helper е мора во секое домаќинство.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди