.

.

New
NFEGSIYA Лента Мерка Лента Мерка 1Pc Алатки Нерѓосувачки Челик Стигнале Владетел Лента Мерка Keychain Копче Прстен Мерни Алатки Keyring се Повлече Владетел (Боја : Лаванда)

NFEGSIYA Лента Мерка Лента Мерка 1Pc Алатки Нерѓосувачки Челик Стигнале Владетел Лента Мерка Keychain Копче Прстен Мерни

DEN 486.48

Тековен
Во продавницата

NFEGSIYA Исклучителна текстура, удобна рачка, уредни и помал автомобил линија, парична казна технологија, едноставна и практична, мали и лесно да се носат лента.Со цел да се направи полесно за клиентите да ги користите, двострано единица скала дизајн е усвоен.Во инчи и сантиметри, на скалата е точна, и големи и јасни знаци се лесни за читање.Компактен мека лента мерка, преносни и простор за заштеда, лесно да се носат.Лента мерка со копчето во центарот за retracting лента.За прилагодувањето, шиење, занаетчиски, крпа, тело, итн.Ако сте слабеење надолу, можете да мерите многу делови од телото, како што се градите, половината, задникот, нозете, бутовите, оружје, итн.Преносни Стигнале Лента Мерка : Лесни џеб големина лента мерка, мала тежина, лесно да се стави во џебот, голема малку џеб големина за мерење на уредот можете да го земете со вас секојдневно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди