.

.

New
ECOVET Коњ Летаат Спреј Отвратителен/Insecticide (Направени со Храна Одделение Масни киселини), 18 оз

ECOVET Коњ Летаат Спреј Отвратителен/Insecticide (Направени со Храна Одделение Масни киселини), 18 оз

DEN 456.48

Тековен
Во продавницата

Вистинска алтернатива на токсични пестициди;активни состојки се храна-одделение масни киселини.Исклучително ефикасен : Муви не ќе слета на коњ благодарение на Ecovet бариера.Побезбедно за коњи и за луѓето со примена на производот.Важи од многу видови на муви, крлежи, комарци и вошки за инсекти контрола на вашиот коњ.Има клинички покажа подобрување на коњи, со тешко-да-се третираат слатка чеша проблеми (хиперсензитивни реакции да midge каснувања).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди