.

.

New
Сонцето Совршен страна Ланкастер Бесконечна Сјај Возвишеното Крем SPF30 50мл

Сонцето Совршен страна Ланкастер Бесконечна Сјај Возвишеното Крем SPF30 50мл

DEN 748.80

Тековен
Во продавницата

Комбинација на третман кој обезбедува и suncare и нега на кожата бенефиции.Ланкастер е Полн Светлина Технологија melds со хидратантен формула со цел да се намали појавата на темни дамки и брчки за неспокојот, посветла тен.Во прилог се одликува со природен сјај бустер кои понатаму ја осветлува кожата.За да го користите : се однесува на лице и decolleté пред изложување на кожата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди