.

.

New
ЕВА Doux Лицето Ткиво, Мека, 2 ply, 30 Кутии, 100 Ткива по Кутија

ЕВА Doux Лицето Ткиво, Мека, 2 ply, 30 Кутии, 100 Ткива по Кутија

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

2 ply обезбедува одлични absorbency.Мазен материјал нуди удобност и помага да се спречи кожата дефект.Рамно поле овозможува лесно поставување на секаде.Совршен за користење во бањи, спални соби, канцеларии и училници.Нежно доволно за сите ваши потреби, од грижата за настинка да алергија сезона.Мека текстура и светлина absorptive квалитети 2-Ply обезбедува одлични absorbency Големина 8.2" x 7.3" 100 Листови за кутија, 30 кутии/случај Дизајниран да помогне да се спречи кожата дефект EIG е вашиот доверлив добавувач на ефективни, со врвен квалитет медицински производи.Наш врвен приоритет е вашето задоволство.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди