.

.

New
ACEIRMC 270Pcs Асортиман Комплет Брз Splice Машки и Женски Жица Лопата 2.8/4.8/6.3 mm Конектор Crimp Терминал Блок со Изолација од Ракав за Електрични Жици Автомобил Аудио Звучници (?

ACEIRMC 270Pcs Асортиман Комплет Брз Splice Машки и Женски Жица Лопата 2.8/4.8/6.3 mm Конектор Crimp Терминал Блок со Изолација

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Машки и женски лопата конектори направен од висок квалитет на калај е оближена со црвено бакар, чии површини се обложено со калај кој гарантира добра спроводливост и отпорност на корозија.На изолациони ракавите се направени од најлон, висока спроводливост, анти-оксидација, трајни доволно за вашата употреба,за појавување на crimp терминал ,се безбедни за употреба.Машки и женски лопата конектори доаѓа со три различни големини : 2.8 mm/4.8 мм/6.3 mm се совршени за 22-14 жица, различни големини може да ги исполни вашите различни потреби.Машки женски лопата конектори се лесни за употреба и врши увид.Само crimp и/или лемење на вашиот жици и се покрива со убав висок квалитет на топлина се намали за чиста, цврста, и професионална конекција. 270 Pcs Асортиман Комплет Брз Splice Машки и Женски Жица Лопата 2.8/4.8/6.3 mm Конектор Crimp Терминал Блок со Изолација од Ракав за Електрични Жици Автомобил Аудио Јазик.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди