.

.

New
Дизајнер Колекција Р Серија Рака & Тело Лосион (4 Цевка)

Дизајнер Колекција Р Серија Рака & Тело Лосион (4 Цевка)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Обезбедува не-леплива moisturising утеха на кожата.Поттикнува обновување на кожата за таа прекрасна младешки изглед.Уникатна комбинација од природни омекнување и балсами обезбеди трајна хидратација за еластична кожа.Лесен, не-мрсна лосион миризливи со слатка и заводлива мирис што апсорбира лесно во кожата.Мазна сите над телото и масажа се додека целосно да се апсорбира.Дизајнер Колекција Р Серија емитира слатко и заводлива, безвременски мирис што recaptures слатка моменти и исклучителна убавините на првата љубов.Занесе вашето тело со овој луксузен, delicately fragranced лична нега опсег.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди