.

.

New
GCI Отворено Roadtrip Рокер Расклопна Лулка Стол & Отворено Кампување Чаир

GCI Отворено Roadtrip Рокер Расклопна Лулка Стол & Отворено Кампување Чаир

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Пренослив, виткање отворено лулка стол обезбедува непречено лулка движење на тревници, patios, campsites, и други надворешни површини. 2-парче седиште/backrest конструкција за максимална удобност и поддршка; мрежа ламперија промовира струење за вентилирани седење дека останува ладно на топло дена.Поставувањето е брзо и лесно и торбичката со рамо, рака е вклучена за превоз до кампот, излети, концерти и фестивали.Седиште висина е 19.7 инчи; здрав и лесен Челик/Алуминиум хибрид рамка со тешко рака потпирачи за раце поддржува до 250 килограми.Рокер мерки 26 x 24.8 x 39.8 инчи, колабира да 8.1 x 9.1 x 43.3 инчи, тежи 12.8 фунти; производителот е ограничен доживотна гаранција.Боја : Полноќ Удобност и иновација се комбинирани со преносни погодност во Road Trip Рокер, создавајќи сериозни игра промени.На стол е полна големина рокер кој лесно огради нагоре за да се вклопи во торбичката.Тоа карактеристики патентиран Пролет Акција на Лулка Технологија за непречено лулка додека вие уживате во вашето време во на отворено.Дополнителни функции вклучуваат моделирани потпирачи за раце, а mesh backrest, и пијалаци држачот.Популарната Користи : .

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди