.

.

New
GCI Отворено Roadtrip Рокер, Една Големина, Хантер

GCI Отворено Roadtrip Рокер, Една Големина, Хантер

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Отворено Лулка Стол : се Заврши со удобни седишта и дише мрежа панел, овој пренослив виткање стол овозможува супериорна поддршка и останува ладно на топло дена.Квалитетот на Изградба : Изградени од здрав прав-обложени челик, оваа количка за стол рамка поддржува до 250 килограми и вклучува хард потпирачи за раце и пијалаци држачот.Мазна Лулка : Виткање столчиња за надвор, со патентирана Пролет Акција на Лулка Технологија рок на повеќето надворешни површини; Користете го ова отворено виткање стол, како лулка камп стол, столче, или спортски стол.Едноставно Поставување : Виткање лулка стол поставувањето е брзо и лесно; се Вклучени торбичката го прави едноставни за транспорт на овие отворено лулка столици да campsites, излети, концерти и фестивали.Компактен : Преносни стол мерки 29.4 x 39 x 25.8 кога отворен со седиште висина од 20 и огради надолу за да 8.1 x 8.7 x 43.5 инчи; 12.8 фунти; Ограничени доживотна гаранција.Боја : Хантер Удобност и иновација се комбинирани со преносни погодност во Road Trip Рокер, создавајќи сериозни игра промени.На стол е полна големина рокер кој лесно огради нагоре за да се вклопи во торбичката.Тоа карактеристики патентиран Пролет Акција на Лулка Технологија за непречено лулка додека вие уживате во вашето време во на отворено.Дополнителни функции вклучуваат моделирани потпирачи за раце, а mesh backrest, и пијалаци држачот.Популарната Користи : .

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди