.

.

New
Отворено Ethernet 200ft Заштитените Cat5e Кабел, Sancable - Водоотпорен Закопан-а во можност УВ Отпорни-RJ45 Приклучок Конектор-60m

Отворено Ethernet 200ft Заштитените Cat5e Кабел, Sancable - Водоотпорен Закопан-а во можност УВ Отпорни-RJ45 Приклучок

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Може да биде погребан директно во земјата и да го Поддржува и двете Cat5e и Мачка 6 апликации.Заштитените конектори инсталиран со чизми и Заштитените 24 AWG Чист Кислород-бесплатни Солидна бакарни жици.Водоотпорен, анти-УВ, анти-стареење, анти-распаѓање високи перформанси отворено Ethernet Cat5e кабел, Темели Жица намали ESD се елиминираат пречките сигнали кога ќе закопан овој кабел под земја.Поддршка 10 Gigabits во секунда.Ги исполнува или го надминува Категорија 5e перформанси во согласност со минлив исхемичен напад/ОВЖС 568 B.3 стандард.Наназад компатибилен со сите постоечки Брз Етернет и Gigabit Ethernet.Може да биде погребан директно во земјата и да го Поддржува и двете Мачка 6 и Мачка 5e апликации,Заштитени конектори инсталиран со чизми и Заштитените 23 AWG Чист Кислород-бесплатни Солидна бакарни жици,Водоотпорен, анти-УВ, анти-стареење, анти-распаѓање високи перформанси отворено Ethernet Cat5e кабел, Темели Жица намали ESD се елиминираат пречките сигнали кога ќе закопан овој кабел под земја.Поддршка 10 Gigabits во секунда.Ги исполнува или го надминува Категорија 5e перформанси во согласност со минлив исхемичен напад/ОВЖС 568 B.2 стандард.Наназад компатибилен со сите постоечки Брз Етернет и Gigabit Ethernet.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди