.

.

New
L-COML-COM TRD695AZHF-BLK-3-Ethernet Кабел, Cat6a, 914.4 мм, 3 фт, Црна

L-COML-COM TRD695AZHF-BLK-3-Ethernet Кабел, Cat6a, 914.4 мм, 3 фт, Црна

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Ro HS Согласност : Да.Ro HS Phthalates Во Согласност : Да +.SVHC : Да Се Советува.Карактеристики : LAN Категорија : Cat6a Cable Должина - Метрички : 914.4 mm Cable Должина - Империал : 3ft Connector да Конектор : RJ45 Приклучок за RJ45 Plug Jacket Боја : Black Product Опсег : -Спецификација за Производ : Ro HS Согласност : Yes Ro HS Phthalates во Согласност : Да +SVHC : Да Се Советува.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди