.

.

New
Виолетова Не Hodgkins Лимфом и Торзија на Рак на Свеста Лента Автомобил Магнет Decal Тешки Водоотпорен

Виолетова Не Hodgkins Лимфом и Торзија на Рак на Свеста Лента Автомобил Магнет Decal Тешки Водоотпорен

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Виолетова Не Hodgkins Лимфом и Торзија на Рак на Свеста Лента Автомобил Магнет Decal. 3.5"x7" Лента за Тешки Магнетни Винил, 35 Мили Дебели.Светла Боја, Нема да Исчезнат, Водоотпорен UV Бои.Печатени во САД.Свеста Лента Магнети се одличен начин за да се шири свеста и да се покаже поддршка за оние минува низ било која форма на рак.Нашата Свест Лента Магнети мерка 3.5"x7" и се 35 мили дебели и се печатени во САД.Нашите УВ мастила ви даде различни отворено магнет што ќе се одржи на тоа бои и е водоотпорен.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди