.

.

New
Кризата Слика Рамка, Виси Магнетни Слика Закачалка Ѕид за Дома за Статистика(21cm)

Кризата Слика Рамка, Виси Магнетни Слика Закачалка Ѕид за Дома за Статистика(21cm)

DEN 835.20

Тековен
Во продавницата

Овие дрвени рамки се совршени за постери, графики, слики, ткаенина итн.Секој магнет е вграден под површината за да се остави уметнички дела во совршена состојба.Се претвора во вреден подарок или стилски декорација.Направени на два вида на природно дрво, заштита на животната средина, се безбедни за употреба.Секој сет содржи 4 дрвени ленти, кои се вградени со силни магнети кои сендвич вашиот уметнички дела цврсто.Опис : Заштитете го вашиот постери, цртежи, фотографии и ткаенини.Модерниот дизајн на нашите закачалка ќе збогатете го вашето уметничко дело.Секој сет содржи 4 дрвени ленти, кои се вградени со силни магнети кои сендвич вашиот уметнички дела цврсто.Секој магнет е вграден под површината за да се остави уметнички дела во совршена состојба.На совршен, брз начин да се откажам печатење во вашиот дом.Функција : Овие дрвени рамки се совршени за постери, графики, слики, ткаенина итн.Секој сет содржи 4 дрвени ленти, кои се вградени со силни магнети кои сендвич вашиот уметнички дела цврсто.Секој магнет е вграден под површината за да се остави уметнички дела во совршена состојба.Направени на два вида на природно дрво, заштита на животната средина, се безбедни за употреба.Се претвора во вреден подарок или стилски декорација.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : Дрво / Алуминиум (мат)Боја : Како на сликата shows Frame Должина : 21cm, 30cm, 40cm, 50cm(изборен)Производ Тежина : Околу. 42g-128g Package се Вклучени : 1 * Магнетна Дрвени Фото Frame Note : 1. Испорака на производи не вклучува сликарство јадро.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 mm грешка (1 инч = 2.54 см).3. Повеќето форми на сликата може да не биде во можност да го користите 1 сет на рамки.Ако ви се допаѓа некои форми, може да се купи неколку групи.4. Објектот бои на екранот на мониторот може да биде малку поинаков од екранот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди