.

.

New
adidas Оригинали на Жените Резервоарот Врвот

adidas Оригинали на Жените Резервоарот Врвот

DEN 419.52

Тековен
Во продавницата

45% Viscose, 45% Памук, 10% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Жените Оригинали резервоарот врвот направени во текстура ткаенина.Ребрести ткаенина во тенок одговара прегратки телото за елегантен изглед.Crewneck за класичен стил; Клучалката исечок во предниот за ventilation.By купување на производи од памук нас, ти си поддршка на повеќе одржлив памук земјоделство.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди