.

.

New
Ozmmyan Мажите Божиќ Т Кошули Секојдневен Божиќ Смешно 3D Дигитално Печатење Pullover Круг Вратот Долг Ракав Блуза T-Shirt

Ozmmyan Мажите Божиќ Т Кошули Секојдневен Божиќ Смешно 3D Дигитално Печатење Pullover Круг Вратот Долг Ракав Блуза T-Shirt

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

удобен ткаенина.Се повлече На затворање.Машина За Миење. ♥ Материјал : Ова mens shirt е направен од памук смеса.Површината на ткаенината е polyster, што е повеќе дише, сува и перат од обичните памук. ♥Функција : Ние дизајниран круг вратот кошули за мажи за да додадете повеќе удобноста на вашиот секојдневен живот.Тие се дише, влага-wicking да ви помогне да останете свежи и суви во текот на денот без да предизвикаат иритација. ♥Натпревар : Мажите кошули работи совршено со сите видови на панталони, фармерки, sweatpants и други широк и масти стилови се многу чисто; Хенри маици и капи се исто така совршено. : како Рибар е шапки, капи, камион капи. ♥Совршен Подарок : Еден добар подарок може да се промовира чувства помеѓу едни со други.Оваа mens дизајнер кошула е погоден како подарок.Тоа може да се соберат различни возрасти и occsion,па затоа е идеален подарок за вашиот семеен пријател или дечко.Човекот кој добива такво прекрасни мажи кошула ќе те сакам повеќе. ♥Ве молиме погледнете го големина за мерење на табелата пред да нарачате.Големина : S Големина. : Мали НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96cm/38.58" Рамо : 45см/16.54" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 65cm/26.38" Големина : M Големина. : Медиум НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 100cm/40.94" Рамо : 47cm/17.72" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 67cm/27.56" Големина : L Големина. : Голем НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104cm/43.31" Рамо : 49cm/18.50" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 69cm/28.74" Големина : XL Големина. : X-Large НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108cm/45.67" Рамо : 51cm/19.29" Ракав : 66cm/25.98" Должина : 71cm/29.92 Големина : XXL Големина. : XX-Large НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116cm/48.03" Рамо : 53cm/20.08" Ракав : 68cm/26.77" Должина : 73cm/31.10" Големина : XXXL Големина. : 3 X-Големи НАС : 14 велика БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120cm/50.39" Рамо : 56cm/20.87" Ракав : 70cm/27.56" Должина : 75см/32.28" Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи НАС : 16 велика БРИТАНИЈА : 20 на ЕУ : 46 Биста : 124cm/52.76" Рамо : 59cm/21.65" Ракав : 72cm/28.35" Должина : 77cm/33.46" Големина : XXXXXL Големина. : 5 X-Големи НАС : велика БРИТАНИЈА 18 : 22 ЕУ : 48 Биста : 130cm/55.12" Рамо : 62cm/22.44" Ракав : 74cm/29.13" Должина : 79cm/33.86" Големина : XXXXXXL Големина. : 6 X-Големи НАС : 20 велика БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 Биста : 136cm/52.76" Рамо : 65cm/23.23" Ракав : 76cm/29.92" Должина : 81cm/28.35".

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди