.

.

New
ASICS Жените е Роман Tee, Дива Розова, Медиум

ASICS Жените е Роман Tee, Дива Розова, Медиум

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 65% Полиестер, 35% Rayon.Увезени.Машина За Миење.Мека на допир, лесни ткаенини промовира удобност и влага управување.Mesh рамо панели се обезбеди breathability.Отворени врати за стилски допир.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Нашиот Роман-Tee ги комбинира перформансите карактеристики како што се лесни ткаенини со карактеристики како, на пример, отворени врати за да се обезбеди единствен стил точка на гледање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди