.

.

New
Жените Флорални Графички Печатени Блузи Основните Круг Вратот Кратко Sleeve Т Кошули Мека Удобен Секојдневно Tee Кошула за Лето

Жените Флорални Графички Печатени Блузи Основните Круг Вратот Кратко Sleeve Т Кошули Мека Удобен Секојдневно Tee Кошула

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

100% Полиестер.Се повлече На затворање. ♦ МАТЕРИЈАЛ : Жените Флорални Графички Испечатени на Врвот е направен од Памук Помеша, Мека, и лесен материјал, Еластичен материјал, удобен основните блузи да се носат, погоден за лето.Оваа Кошула е Супер Меки и Совршено се Вклопуваат. ♦ ФУНКЦИЈА : Екипажот Вратот, Кратки Ракави, Флорални Печатени, Мека Атмосфера, Основни, Едноставен Стил. ♦ ЛЕСНО ДА НАТПРЕВАР : Одличен подарок за Летен Одмор, Плажа Одмор, Виски Пиво партија, празник, роденден, Годишнина, Матура, Денот на Вљубените, Божиќ, Мајки Ден, денот на Благодарноста, Велигден, Св. Патрик, итн.Совршено Спарување со Едноставна Жан, Кратко, Legging, или Кратко Здолниште, Оваа Маица е Одлична за Повик. ♦ Се ВКЛОПУВА ПРИЛИКИ : на Овие неформални лето лабава одговара блузи совршен за секој ден, работи, партија, планинарење, тренингот, плажа, одмор, работа, пешачење или Божик, Роденден, Годишнина, Матура, Денот на Вљубените, Мајки Ден, денот на Благодарноста, Наставниците Ден, Св. Патрик. ♦ ГОЛЕМИНАТА : "Ние не користите големина на табелата, производ големини Азија големини.Ве молиме изберете соодветна големина според вашиот вистински големина.Ако ви се допаѓа лабава одговара, ве молиме, изберете ја новак големина.Ако мислите дека големината не е соодветен, можете да контактирате со нас за обработка.Големина на Табела : Големина : S НАС : 4 ЕУ : 34 велика БРИТАНИЈА : 8 Биста : 91cm/35.83" Должина : 67cm/26.38" Ракав : 17.5 cm/6.89"Големина : M НАС : 6 ЕУ : 36 велика БРИТАНИЈА : 10 Биста : 96cm/37.80" Должина : 68cm/26.77" Ракав : 18cm/7.09"Големина : L НАС : 8 ЕУ : 38 велика БРИТАНИЈА : 12 Биста : 101cm/39.76" Должина : 69cm/27.17" Ракав : 18.5 cm/7.28"Големина : XL НАС : 10 ЕУ : 40 велика БРИТАНИЈА : 14 Биста : 106cm/41.73" Должина : 70cm/27.56" Ракав : 19cm/7.48"Големина : XXL НАС : 12 ЕУ : 42 велика БРИТАНИЈА : 16 Биста : 111cm/43.70" Должина : 71cm/27.95" Ракав : 19.5 cm/7.68"Големина : XXXL НАС : 14 ЕУ : велика БРИТАНИЈА 44 : 18 Биста : 116cm/45.67" Должина : 72cm/28.35" Ракав : 20cm/7.87"ве Молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел.Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака до нас.Производот information : Season : Autumn/Spring/Winter/Summer Gender : Womens Occasion : Daily Material : Polyester Style : Casual,Fashion Collar : V-neck Fit : Одговара на сличен легален начин да size Thickness : Standard How да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Dry What ќе добиете : 1 XWomen Блузи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди