.

.

New
Лето Уживање Маскара Стапче, Lash Четка 200pcs Преносни Eyelash Spoolie Spoolie Четки, за Eyelash Убавина(Светло виолетова)

Лето Уживање Маскара Стапче, Lash Четка 200pcs Преносни Eyelash Spoolie Spoolie Четки, за Eyelash Убавина(Светло виолетова)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Еластичен четка глава може да биде малку свиткана во зависност од вашите потреби.Голема количина, високата цена перформанси, еднократен употреба, безбедни и хигиенски, погоден за individuall или салон за убавина употреба.Тоа е погоден за бизнис патувања, одмор, секојдневниот живот, претстави и други сцени, за да помогне да се направи деликатни шминка.Лесен и компактен, тоа е лесен за користење, носење и чување.Посебна трепките пред или по примена на маскара.На eyelash четка се состои од хард пластична рачка и влакна четка главата.Функција : 1. На eyelash четка се состои од хард пластична рачка и влакна четка главата.2. Еластичен четка глава може да биде малку свиткана во зависност од вашите потреби.3. Лесен и компактен, тоа е лесен за користење, носење и чување.Посебна трепките пред или по примена на маскара.4. Тоа е погоден за бизнис патувања, одмор, секојдневниот живот, претстави и други сцени, за да помогне да се направи деликатни шминка.5. Голема количина, високата цена перформанси, еднократен употреба, безбедни и хигиенски, погоден за individuall или салон за убавина употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Маскара Wands Quantity : 200pcs Material : Пластични + Fiber Features : за Еднократна употреба, големи amount Package Листата : 200 x Mascara Прачки.

Останатите карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
 Mascara Wands
Quantity:
200pcs
Material:
Plastic + Fiber
Features:
Disposable, large amount
Package List:
200 xMascara Wands :
Обновено

Слични понуди