.

.

New
Bambino Mio Mioduo Крпа Пелена Поставен, Симпатична Овошје, Големина 1 (

Bambino Mio Mioduo Крпа Пелена Поставен, Симпатична Овошје, Големина 1 (

DEN 2571.36

Тековен
Во продавницата

На mioduo пелена собата е совршен сет за да го додадете вашиот крпа пелена колекција.Секој сет содржи 6 x пелени и некои стартер додатоци.Една големина prefold може да се користи со две големини на надворешниот поклопец за да ги собере од бебето на деца.Smart protection - Двојно течење-доказ нозете и половината за крајна безбедност.Создадени за сувост - Супер абсорбента слоеви од памук задржи wetness далеку од кожата.Извивам доказ - еластичен отпорен на вода надворешниот поклопец обезбедува удобност за бебиња на потег.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди