.

.

New
Bambino Mio, miosolo Врховниот Крпа Пелена Збир, Елементи, (BXNKSOSUP ELM)

Bambino Mio, miosolo Врховниот Крпа Пелена Збир, Елементи, (BXNKSOSUP ELM)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

На miosolo врвна пелена сет е идеален за поставување за да додадете некои супер абсорбента пелени за вашата колекција за време кога ви треба најмногу.Секој сет содржи 6 x пелени и некои стартер додатоци.На miosolo врховниот е супер абсорбента сите-во-едно платно пелена направени со премиум бамбус ткаенина.Наменета за напредни течење-доказ за заштита со својата двојна абсорбента јадро.Onesize што значи дека ќе расте со вашиот малку еден од бебето на деца.Големината на пелена може да се промени со користење на прилагодливи прилепува и кука и јамка fastenings.Двојно течење-доказ заштита, со двојно јадро ви даваат дополнителна изградена-во absorbency без екстра време на сушење.Совршен за тешки wetters, користете текот на подолг временски период и ноќ-за време на употреба.Напредни заштита со двојно elasticated нозе и elasticated половината и престој-сув слој држи wetness далеку од кожата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди