.

.

New
Глупо Момчиња Камиони се за Девојки Смешно Новина Пред Табличка за Автомобили САД Авто Метал Автомобил Ознаки Додатоци Стандардни НИ Табличка Опфаќа Подароци за Н

Глупо Момчиња Камиони се за Девојки Смешно Новина Пред Табличка за Автомобили САД Авто Метал Автомобил Ознаки Додатоци

DEN 1224.00

Тековен
Во продавницата

Висок квалитет на метал алуминиум со висок сјај печат метал табличка.Лесни,Водоотпорен,Анти- ' Рѓа и многу издржливи.За САД/CA табличка Стандардна Големина : 6"x 12". 2 Дупчиња на Монтирање на Дупките да одговара на вашите возила, пред-drilled дупки за брзо и лесно монтирање на сите возила.Без дупчење е requaired.Нашите табличка додава повеќе личности на вашиот возила и направи вашето возило повеќе outstandable.Одличен подарок за вашето семејство или пријатели.Универзална одговара на повеќето Возила/ Автомобили/ Камиони/ SUV/Комбиња/Приколки/ Џип/ Ford/Garage/Р.В.SERVICE : Ако имате било каков проблем/прашање со нашата картичка седиште опфаќа, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе настојуваме да го реши тоа на ваше задоволство!.Нашите табличка додаток додава повеќе личности на вашиот возила и направи вашето возило повеќе outstandable.Одличен подарок за вашето семејство/пријатели/Девојки/Момчиња/Ќерка/Сестра ти/Мајка/Татко.Универзална одговара на повеќето Возила/ Автомобили/ Камиони/ SUV/Комбиња/Приколки/ Џип/ Ford/Garage/Р.В.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди