.

.

New
Thirsties Обновливи Крпа Пелена Маска, Предвремени Затворање, Аква Мали

Thirsties Обновливи Крпа Пелена Маска, Предвремени Затворање, Аква Мали

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

100% полиестер со TPU ламинатни.Направен во САД.Свитливи, дише, ултра-удобно водоотпорен материјал.Дарежлив намалување на покрива претставува супериорен водоотпорен надворешноста на било кој вид на рамна, prefolded, или опремени крпа пелена.Нога gussets за напредни течење заштита.Ги покрие чиста пелена меѓу промени.Располагање со кука & јамка или предвремени затворање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди