.

.

New
3M Магарешки Фотографски Лента 235 3/4 во. x 60 yd. ролна

3M Магарешки Фотографски Лента 235 3/4 во. x 60 yd. ролна

DEN 797.04

Тековен
Во продавницата

Виски.Црна боја палачинка хартија лента.Целосно нетранспарентно за оптимални фотографски маскирање (за прицврстување на негативи, маскирање од несаканите делови, амандман камера јастуци, и други значења).Се одликува со одлична држи моќта, сепак се отстранува од емулзија филмови и плочи.Дизајниран за употреба во двете комерцијални и приватни фотографии.Ги Исполнува Банката На Федерални Резерви.Spec.UU-Т-123c.Нема. 235.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди