.

.

New
WDTN 5Pcs Стомак Дренажа Ѓумбир Масло, Масло од Ѓумбир Лимфна Дренажа Масажа, Relax Масажа Органски Ѓумбир Етерични Масла за Ублажување на Стресот и Подобрување на Тенот

WDTN 5Pcs Стомак Дренажа Ѓумбир Масло, Масло од Ѓумбир Лимфна Дренажа Масажа, Relax Масажа Органски Ѓумбир Етерични Масла

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

??Стомакот Дренажа Ѓумбир Нафта? : Се применуваат и масажа за да го промовира масти гори, да помогне во обликувањето на совршен крива.Помогне во промоцијата на метаболизмот, забрзување на масти гори, и обликот убаво тело крива. ??Билни Формула ?Направени на Џинџер екстракт & маслото од Јојоба, Стомакот Дренажа Ѓумбир Масло тонови лабава кожа и се протегала знаци против нерамна целулитот-исполнет кожата.Тоа може да го намалите стресот, подобрување на тенот, се грижи за кожата. ??Стомакот Дренажа Ѓумбир Нафта? : Природно го намалува екстра инчи на половината со исклучителна мешавина на слабеење масло таргетирање тврдоглав стомак маст.зголемете од витално значење течност циркулацијата на телото да се вклопуваат. ??Органски Ѓумбир Етерично Масло?Тоа овозможува брзо согорување масти ефект и помага да се уништи целулитот клетки 10 пати поефикасно од само примена на кожата.Добиени од природни џинџер корен, ова масло од ѓумбир бенефиции што со зголемување на циркулацијата на крвта и зголемување на стапката на отпад кој е отстранет од вашето тело. ??Широко Апликација? : Се користи за затегнување, за нега на кожата, масажа во lavipeditum, Gua Ша третман, БАЊА, бања, масажа и др.Тоа е за надворешна употреба само, се препорачува да се користи континуирано повеќе од 3 месеци.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди