.

.

New
Јужниот Брег Еден Чекор 6-Фиока Долна Облека Градите-Чиста Бела

Јужниот Брег Еден Чекор 6-Фиока Долна Облека Градите-Чиста Бела

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Ламинат Particleboard.СПАЛНАТА соба за СКЛАДИРАЊЕ : Обезбедување на сет од 6 фиоки совршен за облека, играчки или постелнина, овој салон е пространа, но компактен дел од спалната соба на мебел.ЕЛЕГАНТНИ И МОДЕРНИ : Со современите обликувањето и заврши, салон карактеристики криви kickboard и спротивставени метални рачки, што го прави стилски прилог на секоја спална соба оркестарот.СОВРШЕН ЗА ВАШАТА СПАЛНА соба : Овој сестран дизајн ќе работи совршено во спалната соба како современа градите. : Овој салон е произведен во Северна Америка од уверение Еколошки Склопот на ламинат честички панели. 5-годишен ОГРАНИЧЕН : Магазин со самодоверба знаејќи дека ние гордо стојат зад оваа салон со полна 5-годишна ограничен .Собранието е потребно.Се чисти со сува крпа.Направено во Северна Америка со не-токсични ламинат particleboard.Бара целосна собранието со 2 возрасни лица (алатки не се вклучени).Бродови во тешки кутија, бидете сигурни дека да се има пријател со вас.Современи Линии И Finish This Еден Чекор 6-фиока салон има безвременски изглед и лесно се вклопува во со било оркестарот.Современите линии се омекнат со криви удар плоча, и метални рачки додадете карактер и вредноста на мебел.На неутрални, модерен стил го прави погоден за мажи или жени, обезбедување на доволно простор за складирање во оваа атрактивна парче на мебел.Практично Складирање И Organization This спалната соба на мебел колекција е наменета само за потесен простор!Кој 6 практични фиоки со метални рачки, салон дава многу простор за облека, постелнина или општо за складирање.На фиока слајдови се направени од метал и вклучуваат апсорбери и фаќа. 5-годишен Ограничен Продавница со самодоверба знаејќи дека ние гордо стојат зад овој Чекор Еден Салон со полна 5-годишна ограничен .Собранието е потребно.Пакувањето е тестиран и сертифициран да се намали ризикот од оштетување за време на испорака.Ние препорачуваме 2 луѓето да се соберат.Грбот не е повеќеслојно и додатоци што не се вклучени.Направено во Северна Америка со не-токсични ламинат particleboard.Ги чисти со сува крпа.Јужниот Брег на Мебел е тим за поддршка е достапна 7 дена во неделата, ако имате било какви прашања.Нашите агенти се има во секое време да одговориме на сите ваши прашања и да се најдат решенија.Ова е причината зошто ние го нежно ги повикате нашата поддршка на корисниците на херои!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди