.

.

New
LANTRO ЈС - 50Pcs Мед Мечка Стапови Сетови, Дрвени Мед Мечка Мед Stirrer се Држиме за Тегла Мед Раздавам Drizzle Мед (16CM)

LANTRO ЈС - 50Pcs Мед Мечка Стапови Сетови, Дрвени Мед Мечка Мед Stirrer се Држиме за Тегла Мед Раздавам Drizzle Мед (16CM)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Премиум материјалот】 : Ова дрвени мед stirrer е направен од висок квалитет на дрво, храна-одделение безбедно и издржливост. 【Ритам Дизајн】 : ритам дизајн на мед стап може да се натопи многу мед на возбуда бар по една ротација,лесен за употреба и нема да капе на маса или на сад. 【Лесен за употреба】 : Можете да ladle совршен износ на мед од тегла и потоа drizzle мед над вашиот тост, сирење, бисквити и сендвич или во вашиот пиење. 【Чисти & обновливи】 : препорачливо е да се мијат со рака, ве молиме чувајте го сув стап по перење за да се избегне случува остарел. 【Апликација】 : Овој производ е и одличен drizzling алатка за мед, сируп, меласа или било слатка течност.Опис : Оваа ставка е направен од 100% природна храна-одделение дрво, без лепак, безбедно, трајни и лесни да се чистат.Уникатен мечка дизајн со длабоки жлебови и долга рачка.Лесен за употреба.Овозможува оптимално издавање и drizzling на храна или пијалаци.Жлебови за овие дрвени сок ви помогне лесно да се соберат и издава медот од теглата.Одлична drizzling алатка за мед, сируп, меласа или било слатка течност.Карактеристики : Направени од 100% природна храна-одделение дрво, без лепак, безбедно, трајни и лесни да се чистат.Уникатен мечка дизајн со длабоки жлебови и долга рачка.Лесен за употреба.Овозможува оптимално издавање и drizzling на храна или пијалаци.Жлебови за овие дрвени сок ви помогне лесно да се соберат и издава медот од теглата.Одлична drizzling алатка за мед, сируп, меласа или било слатка течност.Спецификација : Материјал : Дрво Производ Големина : (опционален) #1 : Прибл. 8cm / 3.1 инчен #2 : Прибл. 10см / 3.9 инчен #3 : Околу. 10.5 см / 4.1 инчен #4 : Прибл. 15cm / 5.9 инчен #5 : Прибл. 16cm / 6.3 инчи на Производот Тежина : Околу. 270g~550g Пакет се Вклучени : 50 Pcs * Мед Мечка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди