.

.

New
Цевки Вклучите, Цевка Конектор Добро Запечатени Анти - 'Рѓа 2 G1/4 за Вода Блокови Радијатори Вода, Пумпи Резервоар за Конекција и Печат(црна)

Цевки Вклучите, Цевка Конектор Добро Запечатени Анти - 'Рѓа 2 G1/4 за Вода Блокови Радијатори Вода, Пумпи Резервоар за

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Leakproof:Со мека и круг на силиконски прстен, совршен за конекција и печат, ефикасно да се спречи истекување вода.Лесен за Инсталација : 90 степени лактот дизајн, 360 степени rotatable, лесно да завртка и исклучување.Издржливи:Направени од премиум месинг материјал, издржлив и сигурен.Широка Примена : Погоден за поврзување помеѓу вода блокови, радијатори, вода, пумпи, резервоар и други вода за ладење на системот за полнење.Деликатна Изработка : позлата на површината, издржливи и убави, противи од ' рѓа и корозија.Широка Примена : Погоден за поврзување помеѓу вода блокови, радијатори, вода, пумпи, резервоар и други вода за ладење на системот за полнење.Лесен за Инсталација : 90 степени лактот дизајн, 360 степени rotatable, лесно да завртка и исклучување.Направени од премиум месинг материјал, издржлив и сигурен.Со мека и круг на силиконски прстен, совршен за конекција и печат, ефикасно да се спречи истекување вода.Деликатна Изработка : позлата на површината, издржливи и убави, противи од ' рѓа и корозија.

Останатите карактеристики

Material:
Brass
Color:
Black, Silver (Optional)
Surface Treatment:
Plating
Thread Type:
2'' G1/4
Inner Diameter:
12.9mm
Outer Diameter:
18mm
Weight:
33g
Size:
Approx. 3.2 x 1.8 x 1.8cm / 1.3 x 0.7 x 0.7in
  :
Package list:
1 * Tube Fitting :
  :
Note:
Please allow 0-2mm error due to manual measurement. Thanks to your understanding.
Обновено

Слични понуди