.

.

New
A-Tech 2GB Замена за HP 662608-571 - 1600MHz DDR3 PC3-12800 ECC Unbuffered UDIMM 1rx8 1.5 v - Single Server Меморија Ram меморија Стап (662608-571-ATC)

A-Tech 2GB Замена за HP 662608-571 - 1600MHz DDR3 PC3-12800 ECC Unbuffered UDIMM 1rx8 1.5 v - Single Server Меморија Ram

DEN 421.44

Тековен
Во продавницата

2 GB DDR3 PC3-12800 1rx8 1.5 v ECC UNBUFFERED СЕРВЕРОТ Мемориски Модул (240-pin DIMM 1600 MHz).ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ!Овој модул е ECC UNBUFFERED!Сите модули во вашиот систем МОРА да биде иста ECC Тип, со цел правилно да функционира.A-Tech Бренд Доживотна Гаранција!На Бесплатниот Техничка Поддршка.Соодветна замена за HP 662608-571.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди