.

.

New
Акварел Есен Жетвата Круг Placemats за Трпезариска Маса Placemat 1 Парче Табела Settings Маса Душеци за Домашна Кујна Празник Декорација

Акварел Есен Жетвата Круг Placemats за Трпезариска Маса Placemat 1 Парче Табела Settings Маса Душеци за Домашна Кујна Празник

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Placemats Материјал : Трајни полиестер, тркалезна маса мат мерки 15.4 инчен(39cm) во дијаметар,која е погодна за вечера табела употреба.Подобрување на Вашиот Дом : Единствена 3 D печатење дизајн ќе прави вашата трпезариска маса погледнете повеќе квалитетен и убава, трпезариска маса душеци се prefect за семејството секојдневна употреба, јадење сала, хотел и ресторан,идеален за внатрешна или надворешна употреба, како што се патио маса прилагодувања, BBQ, семејство вечера, пикник и кујна оркестарот, можете да се облекуваат со салфетки за вашиот модерен дом.Функции : Со круг placemat да се заштити вашата трпезариска маса или маса крпа од гребнатини и дамки, а носат елеганција на вашиот јадење искуство, пар со појавување на масата тркач да се создаде основа за добредојде јадење искуство.Лесно да се Грижи За : перат трпезариска маса placemats собата е лесно да се чисти, wipeable, не-исчезнува, топлинска изолација, dirtproof, рака мие или машина за миење и суши многу брзо.Гаранција за квалитет : Сите placemats се обновливи, исклучителна печатење и дизајн, издржливи ткаенини, донесе забавни, креативни, долго последното парче на вашата маса, се забавува гостите и да им служи на голем оброк со сите уникатен placemats година по година, одличен подарок за housewarming,Chirstmas, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките.Материјал : Полиестер, еден двострано печатење круг placemats.Функција : Трајни, топлинска изолација, wipeable placemats, затворен отворено placemat,водоотпорен placemats,отпорни на топлина placemats,селски placemat.Домот табела прилагодувања ќе се направи сте во среќен расположение кога јадење, тоа ќе го подобри вашето јадење искуство и импресионира вашите гости.Примена : Стилски placemats ќе биде добра декорација и живот quatity за вашиот дом, јадење сала, кујна, хотел и бизнис канцеларија.Топлина-изолација и звучна изолација функција : да се Избегне табела е изгорени или да се намали со прибор за на маса.Не се лизга и анти-шок : спречување на садови за на маса од лизгање по случаен избор, и да се намали несреќи како паѓа и кршење.Occassion : Совршен за кујна,трпезарија,канцеларија,хотел маса употреба.Исто така може да го користите во семејството средби, дома партии, одмор, фестивал, дејност и слично.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди