.

.

New
SARO начин на ЖИВОТ Сива Placemat со Hemstitched Граница 14x20 Триаголник, 12 Кт, 14 x 20

SARO начин на ЖИВОТ Сива Placemat со Hemstitched Граница 14x20 Триаголник, 12 Кт, 14 x 20

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

100% Ткаени Полиестер.Увезени. 100 ткаени полиестер, Машина перат.Овие безвременски и траен placemats ќе се зголеми било вечера, амбиент.Да ги користат со доверба да се забавува и импресионира вашите гости.За дополнителна елеганција, се совпаѓаат со нашите координирање табела тркачи.Овие класичен и безвременски Hemstitched Placemats се одличен прилог на вашето tabletop постелнина, дали вие сте забавни гости или едноставно домаќин на семеен ручек.Тие ги координираат совршено со двете цврсти бои, како и обрасци или отпечатоци.Совршен за двете внатрешна и надворешна употреба!Во Saro начин на Живот, нашиот единствен фокус е да им понуди голем избор на производи да се облекуваат вашиот дом со стил.Со специјалност во традиционален текстил, ние остане свежо со секогаш-ажурирани и постојано проширување на производот линија.Нашата крајна цел сепак, дури и по над 35 години, и понатаму останува иста : да им понуди голем избор на дизајни и производи за совршено да се вклопи во вашиот живот.Во Saro начин на Живот, нашиот единствен фокус е да им понуди голем избор на производи да се облекуваат вашиот дом со стил.Со специјалност во традиционален текстил, ние остане свежо со секогаш-ажурирани и постојано проширување на производот линија.Нашата крајна цел сепак, дури и по над 35 години, и понатаму останува иста : да им понуди голем избор на дизајни и производи за совршено да се вклопи во вашиот живот.Во Saro начин на Живот, нашиот единствен фокус е да им понуди голем избор на производи да се облекуваат вашиот дом со стил.Со специјалност во традиционален текстил, ние остане свежо со секогаш-ажурирани и постојано проширување на производот линија.Нашата крајна цел сепак, дури и по над 35 години, и понатаму останува иста : да им понуди голем избор на дизајни и производи за совршено да се вклопи во вашиот живот.Во Saro начин на Живот, нашиот единствен фокус е да им понуди голем избор на производи да се облекуваат вашиот дом со стил.Со специјалност во традиционален текстил, ние остане свежо со секогаш-ажурирани и постојано проширување на производот линија.Нашата крајна цел сепак, дури и по над 35 години, и понатаму останува иста : да им понуди голем избор на дизајни и производи за совршено да се вклопи во вашиот живот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди