.

.

New
К&S 87123 Круг Цевка од Нерѓосувачки Челик, 1/2 OD x 22 GA x 12 Л , 1 Парче, Направени во САД

К&S 87123 Круг Цевка од Нерѓосувачки Челик, 1/2 OD x 22 GA x 12 Л , 1 Парче, Направени во САД

DEN 1075.20

Тековен
Во продавницата

1/2 инчен дијаметар x 12 инчи должина.Изработени од нерѓосувачки челик.Одлично за нула градители, modelers, занаети, машина продавници и архитектонски апликации.Лесно да се наведнуваат и ги намали.Хоби/Занает.Дом/DIY.Електрични.Инженерство.Образование.Статички Модели.Puppetry. "Нашите Материјали, Вашите Креации" Најчестите начини на употреба : DIY Проекти (Накит, Домашни Décor, Tinkering, ИТН..), Модел на Одлуки (Возови, Авиони, R/C Автомобили, Итн..), Уметности & Занаети, Дом, Електрични, Дрво, Инженеринг, Образование, Puppetry/Stop-Motion Анимација.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди