.

.

New
Преносни Лицето Чистење Пена Создателот, Камшик Лицето Чистење Пена Првенство, Туш Када, Шампон Лицето Чистење Меур Лицето Чистење Алатката, За Патување На Домаќин

Преносни Лицето Чистење Пена Создателот, Камшик Лицето Чистење Пена Првенство, Туш Када, Шампон Лицето Чистење Меур Лицето

DEN 259.20

Тековен
Во продавницата

БОГАТА ДЕЛИКАТНА парична КАЗНА ПЕНА : Лицето Foamer Првенство е дизајниран за да се произведе богата деликатна и парична казна пена во кратко време,да се Прочисти порите, па дури и парична казна на лицето коса во нежна,Одлично за оние кои имаат чувствителна кожа.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Здрав и издржлив, лесен за чистење нагоре по употребата.благо нега на кожата.ДИЗАЈН : Пена, Создателот Може брзо да се создаде повеќе мали пена од рацете, и ви помага да длабоко чистење.Совршен за чистење течности, телото лосиони, течни шампон, клима уред, лицето чистење и така натаму.ЕДНОСТАВЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Само исплакнете и сува,Компактни димензии, одлична за патување или домашна употреба.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Стави соодветен износ на лицето чистење, туш гел или рачно изработени сапун на капакот,ставете мала количина на вода во чашата, потоа затворете го капакот и повлечете нагоре и надолу за 10 секунди-30 секунди за да се добие нежна пена.За остварување на парична казна и богата пена кога лицето чистење.Спецификација : Тип : Лицето Чистење Алатката Материјал : ПП+КАКО Боја : Бела,сина,зелена(Изборен) Точка Големина : 7.5 CM*12.7 CM Пакет Тежина : 70g Пакет Листа : 1 * на Лицето Foamer Првенство.

Останатите карактеристики

Type:
Facial Cleansing Tool
Material:
PP+AS
Color:
White,blue,green(Optional)
Item Size:
7.5CM*12.7CM
Package Weight:
70g
Package List:
1 * Facial Foamer Cup :
Обновено

Слични понуди