.

.

New
XYZ INVT 3000W Чиста синусен облик Моќ Инвертер - 36V DC да AC 120V 110V со 15ft Кабел Далечински Switch Контролер, Пренапони Моќ 6000w, Моќ Конвертор за Исклучување Мрежа Систем за Соларн

XYZ INVT 3000W Чиста синусен облик Моќ Инвертер - 36V DC да AC 120V 110V со 15ft Кабел Далечински Switch Контролер, Пренапони

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【XYZ INVT Моќ Инвертер】Одлична инверторот создателот за 11 години.Да се обезбеди целосна 3000 вати континуирано и 6000 вати врв моќ, моќ 120v ac апарати со твоите 36v dc батеријата!. 【Чиста синусен облик】 Влијае нема да го оштети вашиот апарати, помалку коишто се слушаат и електрична бучава, помалку потрошувачка на енергија во споредба со изменети бран инвертор. 【Лесно да се Работи】 2 AC места, L*E*N hardwired терминал блок за голема моќ апарати; Лесно господар на водење на инверторот гледајќи LED дисплеи и индикатор за светло.Контрола на инверторот од 4.7 m (15ft) далеку од далечински контролер. 【Широка примена】 Тешки!Идеален избор за вашиот среќен кампување живот!Моќта на вашиот кујнски апарати (фурна, микробранова печка, фрижидер итн.), бојлер, пумпа и фен за коса.Снабдување со енергија за машина за перење и/C систем; Полнење чувствителни уреди како подлога и телефонот со штета. 【Сигурен моќ инвертер】9 видови на вградената заштита за секој инверторот; 12 месеци гаранција; убаво и пациентот услуги на клиентите, најмногу одговори во рок од 12 часа!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди