.

.

New
Spyder Мажите Bretton Секојдневен Комодитет Чевли, се Повлече-На, Зголемување на Влечење

Spyder Мажите Bretton Секојдневен Комодитет Чевли, се Повлече-На, Зголемување на Влечење

DEN 2183.76

Тековен
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетички единствена.Повик & Удобно Дизајн - На Bretton мешавини на технологија на изведба чевли во удобно пакет дизајниран за секојдневна облека, дали на trailheads или тротоари.Перформанси Со Утеха - Направена со дише мрежа горниот дел за повлекување на влез стил чевли, еластична goring за удобно се вклопуваат, и lugged гумени outsole за зголемување на површината на влечење.Технологијата Која Е Чекор Погоре - Опремени со засилен гумена пета контра и TPU midsole месо тело за дополнителна стабилност, гума пети guard за заштита, и се Враќа Технологија, мулти-слоевит, cushioned влијание систем со вибрации апсорбирање слој.Начинот на Живот Колекција Дизајнирана за да ги задржи нозете чувство светлина, флексибилни, и атмосфера.Спарени со вибрации-апсорбирање Враќа Технологија за траен удобност и гума влечење outsole за екстра површината зафат.Совршен избор за повик за патувања во времето.Тестирани & Доверливи Од 1978 година - Spyder гради технолошки напредната опрема за елитните спортисти и модерните потрошувачи.Нашата мисија е да се создаде квалитетна техничка обувки кои се врши во сите услови и надморски височини.Од трчање за да пешачење и пошироко, нашите обувки е вкоренета во однос на перформансите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди