.

.

New
KINPS MFI Уверение (10ft/3м) USB C до Молња Брзо Полнење Кабел 2 Пакети Компатибилен со iPhone 12/11/11Pro/11 Про Max/XS/XR/X, Поддржува Моќта на Испорака(за Користење со Тип C Полначи), Розов?

KINPS MFI Уверение (10ft/3м) USB C до Молња Брзо Полнење Кабел 2 Пакети Компатибилен со iPhone 12/11/11Pro/11 Про Max/XS/XR/X,

DEN 671.76

Тековен
Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.MFI Заверена Молња Мозок, пристап до брзо полнење за i Phone 12, i Phone 12 Mini, i Phone 12 Про, i Phone 12 Про Max, i Phone 11, i Phone 11 Про, i Phone 11 Про Max, i Phone 8, 8 Плус, X, XS, XR, XS Max, i Pad Про 12.9" , Air Pods Pro, а подоцна и модели.Исто така, го поддржува стандардот задолжен за i Phone 7, 7 Плус, 6 , 6 Плус, 6 S, 6 S Плус и така натаму.Брзо Полнење и Брза Sync.Кабелот поддржува пренос на податоци помеѓу вашиот USB-C опремени Mac и Молња-от за i Phone, i Pad или i Pod.Совршен за полнење на вашиот IOS уреди, или пренесување на/ синхронизирање на датотеки, видео и музика.Напредни Издржливи Материјали.Изграден со највисоко оценет материјал и обложена со премиум TPE, со 12000+ наведнуваат животниот век неколку пати подолго од стандардната кабли.Стилски и тенок.Екстра долг кабел е погоден и обезбедува слободно се движат околу куќата додека се полни.Она што се : 2* KINPS 10ft/3м USB C до Молња Кабел гаранција 2 години и 24 часа пријателска услуга.Оваа KINPS MFI Заверена USB C до Молња Кабел е идеален.Стилски и тенок метал конектор дизајн кој овозможува тоа, па компактен и издржливи.Екстра долг кабел е доволно долго за да се задоволат вашата потреба за слободни далечина, давајќи повеќе простор за вашата помош.Брзо полнење & Висока-Брзина на Трансфер на Податоци : Службен MFi Заверена и полнење брзина до 2.5 X побрзо.Широк Компатибилен Со : *Моќ Адаптери : 18 W/29 W/30 W/61 W/87 W USB-C Адаптер *PD Брзо Полнење : i Phone 12, i Phone 12 Mini, i Phone 12 Про, i Phone 12 Про Max i Phone 11, i Phone 11 Про, i Phone 11 Про Max i Phone XS/XS Max/XR/X/8/8 Плус i Pad Про 12.9-инчен (1 & 2 генерација), i Pad Про 10.5-инчен, i Pad Воздух 3, i Pad mini 2019 *Стандард за Полнење : i Phone 7/7 Плус/6/6s/6s Плус/5/SE/5в/5s i Pad 5/6, i Pad Про 9.7-инчен, i Pad mini 2/3/4, i Pad Воздух 1/2 i Pod touch 5/6, i Pod nano 7 Гаранција:24 месеци Ако има било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас!Пакетот Вклучува : 2 x KINPS 10ft/3м USB C до Молња Кабел.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди