.

.

New
Прстен светлина 18-инчен Фотографија, со Заградата се Пополни Светлина, Selfie Убавина Подмладување на Кожата Светлина, со LED high-Definition Екран, Поддршка за Надворешни Сни?

Прстен светлина 18-инчен Фотографија, со Заградата се Пополни Светлина, Selfie Убавина Подмладување на Кожата Светлина,

DEN 5718.00

Тековен
Во продавницата

1. Бренд нови професионални живеат пополнете светлината, живеат Selfie светла мускулите се пополни светлина.Поддршка литиум батерија надворешни снимање, ПРЕДВОДЕНА high-definition приказ на грбот е поудобно и професионални. 2. На задебелена и потешки триаголник заградата е постабилна и издржливи, и висина може да се прилагоди на волја за различни сценарија. 3. Ветувањето температура на бојата и осветлувањето точно да ја покаже својата убавина. 216 видови на интелигентни природна светлина, флексибилен дисплеј слободен избор. 4. Кориснички мулти-камери, секој може да се ротира 360°, полнење богатство, мобилен телефон професионални звучна картичка може да се стави, повеќе професионални и сеопфатна. 5. Уникатен безжичен извор на светлина контролер, 2.4 GHZ безжична систем, 6 групи на 48 канали, нека ви биде повеќе професионални од професионалец. 216 видови на интелигентни природна светлина, прецизно да ја покаже својата убавина.Око за заштита и светли мускулите светлина, долгорочна употреба не му наштети на очите, светлината на светлината е голем, и LED фитил работи долго и издржливи. 360-степен shadowless пополните сјај и светли кожата.Уникатен безжичен извор на светлина систем за контрола, безжични прилагодување заштедува време и напор.Ние исто така ќе ви даде телескопски стојат, легура на база, огледало, мобилен телефон и таблет, кои се многу силни и издржливи.Ако имате било какви прашања во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте не директно, и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Големина; 18 инчи (како што е прикажано на сликата) Број на светилка монистра; 576 температура на Бојата; 3300 - 5600 K Напон; 15 V-18 V (4А - -5 A) Моќ; 48 W Тежина : 5 KG Спецификации : A : Еден-камера пополнете светлината, Б : Еден-камера ПРО пополнете светлината, C : Четири-камера ПРО пополнете светлината Потсетување : големината е рачно да се измери.Тоа е нормално за некои грешки да постои.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди