.

.

New
TELESIN Selfie Стап Tripod, 35.5 Карбонски Влакна Лесни Selfie Пол Monopod Компатибилен со GoPro Max Херој 10 9 8 7 6 5 4, DJI Osmo Акција, Insta 360 Еден R и Повеќе Акција Камера

TELESIN Selfie Стап Tripod, 35.5 Карбонски Влакна Лесни Selfie Пол Monopod Компатибилен со GoPro Max Херој 10 9 8 7 6 5

DEN 2208.00

Тековен
Во продавницата

【ГОЛЕМА УРЕДИ КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со GOPRO, DJI Osmo, Insta 360 Еден R, АКЦИЈА КАМЕРИ & ДИГИТАЛНИ COMPACTS. 【НАДГРАДИ СИЛНА TRIPOD】Со надградена алуминиум легура tripod планината адаптер, силна стабилност и безбедност за далечинско снимање фотографија.Може да се дис-mountable и се користат со посебно. 【ВОДООТПОРЕН & УДОБНО МАТЕРИЈАЛ】На selfie пол направен од карбонски влакна материјал и tripod застане е направен од алуминиум материјал во CNC третман кој ги комбинира сила и цврстина, го прави водоотпорен и rustproof, овозможува да се користи во дожд, снег и сурфање. 【ЛЕСНО ПРОДОЛЖУВАЊЕ на РАБОТАТА】Може да се пука во две должина 20cm и 90cm, како што знаеме 90cm е најудобна висина кога користите selfie пол.Можете да го користите како камера рака зафат за статичка или крупен снимки кога целосно се урна или како веќе планината пол да го фати одлични точка видите снимката, се земе висок квалитет на HD фотографии и видеа кога целосно продолжен. 【LIGHTWIGHT И КОМПАКТЕН】 Нето тежина само 113g, пренослив,со можност да биде продолжен и компактен доволно за да се носат во чанта, ранец, или се лизга во задниот џеб.Најдобар идеален спорт selfie пол за сурфање, нуркање, аикидо, скијање, скејтбординг, да се патува, да се живее настани и многу повеќе.TELESIN ВОДООТПОРЕН ЛЕСНИ КАРБОНСКИ ВЛАКНА ЕКСТЕНЗИИ СПОРТСКИ & АКЦИЈА КАМЕРА MONOPOD СО TRIPOD ПЛАНИНАТА СТОЈАТ РАБОТИ СО СИТЕ ОВИЕ КАМЕРА & видео камера УРЕДИ СО СТАНДАРДНИ ¼ " TRIPOD ТЕМА Компатибилен со Go Pro Max, Херој 10, Херој 9, Херој 8, Херој (2018), Херој 7 Црна/Бела/Сребро, Херој 6, Херој 5 Црна, Херој 4, Херој 3, Херој 3+, Јунак 2, Херојот 1, Херој LCD, Херој Сесија 4, Сесија 5, Фузија, Оди Про Omni VR360, EKEN H9, SJCAM, Garmin VIRB, Veho Muvi, Polaroid Коцка(планината е потребно), Nikon Keymission, APEMAN, Canon Power Shot ELPH / SX420 / SX620 / 190, Sony (DSCW800), Sony W800/S DSC-W800/S DSCW800 S, Sony DSCW800/Б, Кодак PIXPRO , Sony DSCW830, Nikon COOLPIX A10, YI Лајт 4 K, Vemont, DBPOWER 4 K, Змеј Допир 4 K, AKASO EK7000 4 K, AKASO Храбри 4 4 K, Змеј Допир 4 K, ACT74, AKASO V50 Елита 4 K, Van Top Момент 4 4 K, Insta 360 One X, Insta 360 Еден R Близнак Edtion, Amkov, Олимп Допир TG-Tracker, Sony FDR-X3000, Sony HDR-AZ1, Tom Tom Разбојник, Nikon, Canon, Олимп дигитални compacts, DJI Osmo Акција и повеќе Пакет Содржина 1 x Selfie Пол 1 x Tripod Планината Адаптер 1 x Go Pro Планината и Завртка 1 x врвка за околу рака TELESIN Гаранција Ако поради некоја причина не сте задоволни со било кој производ од TELESIN, ве молиме не двоумете се да контактирате и со нашите онлајн корисничка подршка за помош!Ние преземе целосна сопственост и одговорност за квалитетот на нашите производи и ќе направиме се во наша моќ да се реши вашиот проблем брзо и ефикасно!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди