.

.

New
Dedeco 0516 Goldies, со Голема Брзина, Бад 34, 11.1 mm (0.437)

Dedeco 0516 Goldies, со Голема Брзина, Бад 34, 11.1 mm (0.437)

DEN 458.40

Тековен
Во продавницата

Долготрајни Титаниум Нитрид Обложени High Speed Челик Bur - Форма/Големина Bud 34 - 11.1 mm (0.437").Гарантира Минимум 3 X Продолжен Алатка Живот.Побрзо, Посмирен и Кулер Завршувањето на сите Материјали.Dedeco Goldies Голема Брзина Bud 34-11.1 мм (0.437") 1/Единица.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди