.

.

New
Мулти-функционални дрво кат чистење и одржување четка, исто така погоден за керамички плочки,Професионални Микрофибер Четка | Нерѓосувачки Челик Справи | се со 3 ра?

Мулти-функционални дрво кат чистење и одржување четка, исто така погоден за керамички плочки,Професионални Микрофибер Четка

DEN 599.76

Тековен
Во продавницата

1.Професионални дрвени подни одржување четка, вие треба само едно шише на одржување масло да одговара за употреба.Фреквенција е еднаш месечно и фреквенција може да се намали на една година подоцна. 2.Со 3 компјутери различни функции облека.Користи соодветно да се исчисти дрво кат, плочки на подот, кујна, тоалет, со балкон кат. 3.Користење од страна на сува или мокра е во РЕД. 4.Пакет : 1*Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Четка Рачка, 1*Четка Рамка,1* бела крпа,1*сино платно,1*зелено платно. 5.Pls се однесуваат на 'опис на производот' подолу за да дознаете користење на чекори.Како што знаеме,дрвени подни може да се чистат со влажни четка.Дозволете ми да се воведе како да се чисти вашиот дрвени подот од нашата мулти-функција четка. 1.користење на Бела Електростатско Flannelette да се чисти вашиот дрвени подни со сува.Тогаш коса,влакна,прашина може да бидат апсорбирани од чисто. 2. Второ,со употреба на Сини Алги Влакна Крпа да се применува еднакво за одржување на нафта. 3.Најпосле,можете да го користите бело платно повторно да полски подот. 4.Користење на ABS Scraper да scrape валкани на платно.Само трансфер на крпа и да се мијат.Сакајќи твојот живот delectation.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди