.

.

New
Бебе Кукла Постелнина Primma Дона Мојсеј Кошница, Розова

Бебе Кукла Постелнина Primma Дона Мојсеј Кошница, Розова

DEN 1698.48

Тековен
Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Сет вклучува имитација плетен кошница, душек, браник и опремени лист.Погодни се справува го прават тоа полесно да се носат околу вашето бебе. 11"Wx29"Lx8"D. Машина перат.Произведено во САД.Опис на производот Софистициран, со сатен ткаенини и голем лак, овој мојсеј кошница е вистинско ремек дело.Изработени од мек, флексибилен плетен, опремена со розова свила постелнина, и падна со раскошна лак, овој мојсеј кошница овозможува елегантен и в унца y рај за вашето бебе.Од Производителот Софистициран, со сатен ткаенини и голем лак, овој мојсеј кошница е вистинско ремек дело.Изработени од мек, флексибилен плетен, опремена со розова свила постелнина, и падна со раскошна лак, овој мојсеј кошница овозможува елегантен и пријатна рај за вашето бебе.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди