.

.

New
Infineon Технологии N-КАНАЛ МОЌ MOSFET (Пакување од 85)

Infineon Технологии N-КАНАЛ МОЌ MOSFET (Пакување од 85)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Mfr : - Infineon Технологии.Серија : - *.Пакет : - Големо.Дел Статус : - Застарен.Спецификации : Mfr : - Infineon Technologies Series : - *Пакет : - Bulk Part Статус : - Obsolete Ro HS Статус : Ro HS не-compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен)ДОСТИГНЕ Статус : - се ПОСТИГНЕ Unaffected ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8541.29.0095 Дополнителни Ресурси : Други Имиња : 2156-BTS114 AE3045 AStandard Пакет : - 1,000.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди