.

.

New
WIHQIBVCE Retainer Случај – 3Pcs Трајни Протеза Случај Носителот со Пропустливи Дупки, Устата Guard Случај со Шарки Капак Прилепува за Домаќинство/Office/Патување (Blue + Бела + Розов

WIHQIBVCE Retainer Случај – 3Pcs Трајни Протеза Случај Носителот со Пропустливи Дупки, Устата Guard Случај со Шарки Капак

DEN 311.76

Тековен
Во продавницата

Можете да ги користите топла вода или фрли директно на врвот полица на машина за миење садови.Може да бидат сигурни дека вашето купување во нашата продавница е загарантирана.1" и тежи 0.Тоа е многу погоден за вас да се носат на работа, училиште, патување или за активности на отворено.Тоа ќе не заземаат премногу простор во вашата торба.✅【ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ】 На retainer случај е направен од високо-квалитетни PP пластика, која е силен, издржлив и не ќе биде лесно да се скршени или скршени.Безбедноста заклучување затворање дизајн ви помага да се избегнат било случајно отворање. ✅【ВЕНТИЛАЦИЈА ДУПКА ДИЗАЈН】 Ова mouthguard случај школка има вентилација дупки, кои може да се направи суви и чисти, така што вашата уста guard може да продолжи да биде здрава и чиста.На затворач за заклучување дизајн, немојте да се грижите за губење на вашиот mouthguard.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди