.

.

New
IBM 08L2684 PCI NVRAM Адаптер за 4690 OS

IBM 08L2684 PCI NVRAM Адаптер за 4690 OS

DEN 19392.00

Тековен
Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 08 L2684.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди