.

.

New
12 Инчен Алуминиум Мрзливи Сузан Плочата Лого,Тешки Алуминиум Ротирачки Мрзливи Сузан Плочата,Алуминиум Легура,За Трпезариска Маса ТВ Монитор Кујна Јадење

12 Инчен Алуминиум Мрзливи Сузан Плочата Лого,Тешки Алуминиум Ротирачки Мрзливи Сузан Плочата,Алуминиум Легура,За Трпезариска

DEN 1012.56

Тековен
Во продавницата

★Високо-квалитетни материјали : Направен од висок квалитет на алуминиум, издржливи и отпорни на корозија.Во споредба со обичните пластични мрзливи Сузан валчести лежишта, има повисока сила и посилни капацитет на носивост.Десктоп дека може да носи повеќе од 20 кг. ★Лесно да се инсталира : Тоа може да се инсталира преку пред-ротирачки дупка без никакви дополнителни работи чекори.Лесно да се инсталира, нема потреба да го инсталирате, мазна и убава површината, лесно да се чисти. ★360 степен ротација : уредни ред на лого топки прави мрзливи Сузан спин повеќе непречено.Можете да го отстраните гумени нозе и да ја поправите на плочата со завртки, бидејќи тие имаат преку дупки и пред-drilled дупки. ★Анти-лизга гумени нозе : ротирачкото плочата е опремен со анти-лизга гумени нозе, што е повеќе анти-лизга во секојдневна употреба и го спречува работи на плочата од паѓање. ★ Широк спектар на употреба : погоден за торта декорација, во ЖИВО го следи стојат, електронски поправка, скулптури стојат, угостителството, храна испорака, сервис.Мрзливи Сузан Топката Bearing The уредни тркалање на топката може да се постигне 360 степени мазна rotation Can се користи под стакло, гранит или дрвени кујна table Because има преку дупки и пред-drilled дупки, тоа исто така може да бидат поправени со screws With не се лизга гумени нозе да се задржи на плочата стабилна[Без инсталација потребни] : 1. Стави на маса и, 2. Стави чинија во средината на табелата, 3. Стави го поклопецот во центарот на плочата. (Исто така, можете да го отстраните навој гумени нозе и да ја поправите на плочата со завртки, бидејќи тие имаат преку дупки и пред-drilled дупки)★ Дијаметар (големина) : 8 инчи (200 mm), 10 инчи (250 mm), 12 инчи (300 mm), 14 инчи (350 mm), 16 инчи (400 mm), 18 инчи (450 mm), 20 инчи (500 mm), 23 инчи (580 мм) (6 инчи), 80 инчи, 32 инчи (800 mm)Дебелина : 15mmmoney Material : алуминиум легура★ терминот Мрзливи Сузан се користи за да се опише секој вид на прирачник ротирачки platform Turntable лежишта може да се обезбеди стабилен и стабилна ротирачка основа за торта екранот стои, зачин екранот стои, јадење маси, Телевизори, компјутерски монитори, фигурини, вазни, статуи, скулптури, фотографија/храна се прикаже стои или тешки мебел.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди