.

.

New
CounterArt Сол & Морска Желка Стакло Мрзливи Сузан Плочата 13 Круг

CounterArt Сол & Морска Желка Стакло Мрзливи Сузан Плочата 13 Круг

DEN 695.76

Тековен
Во продавницата

ДЕКОРАТИВНИ СТАКЛО МРЗЛИВИ СУЗАН ПЛОЧАТА е идеален за забавни кога порција сирење и овошје, мезе, колачи и десерти или за организирање на мирудии и зачини.НАПРАВЕНА ОД КАЛЕНО СТАКЛО, Мрзливи Сузан плочата се наоѓа на мазни ротација стакло база со вграден механизам за да ги ротира 360 степени.Се користи како централен на маса, на еден countertop или на некоја полица.СОВРШЕН ПОДАРОК за вашите пријатели и семејство, водителка подарок или да го задржи за себе.НЕГА : Ги чисти со благ детергент и вода и темелно исушете.МЕРКИ 13 инчи дијаметар и 7/8 инчи во висина, вклучувајќи база.Counter Art Сол и Море од Стакло Мрзливи Сузан Плочата 13 инчен дијаметар.Совршен за забавни, ова Counter Art декоративни мрзливи Сузан е мулти-функционално парче, која има вграден механизам кој овозможува непречено ротација на својата 13-инчен круг стакло врвот.Ова служи парче е одлична за презентирање на сирење и овошје, мезе, колачи и десерти, па дури и како трпезариска маса централен.Уметнички дизајн додава шарени, карактеристичен стил на вашиот вклучена маса која ќе се ужива и за годините што доаѓаат.Прави убави подарок.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди