.

.

New
homozy 2 ПАРЧИЊА Плочата Провизии Кујна Складирање Фах повторното користење Козметички Шминка Носителот

homozy 2 ПАРЧИЊА Плочата Провизии Кујна Складирање Фах повторното користење Козметички Шминка Носителот

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

На rotatable зачин послужавник со ротари база структура може да се ротира 360 степени за корисниците да добијат внатре кон надвор, совршен за ограничен простор за користење.Повеќенаменски користи како тоалет складирање, шминка организатор,послужување пијалоци, кафе на маса, фрижидер да се продавница differnt видови.Две шупливи страна се справува со дизајни донесе многу погодности на движење на целиот rotatable зачин фах без намалувањето на внатрешноста работи.Голема складирање фах организаторот за домаќинство, кујна употреба.Направени од високо квалитетна ABS пластика и анти-лизгање TPR подлога материјал, еко-пријателски, висока температура отпор, носат отпорност, стабилност и анти гребнатини.Опис : - На rotatable зачин послужавник со ротари база структура може да се ротира 360 степени за корисниците да добијат внатре кон надвор, совршен за ограничен простор за користење. - Две шупливи страна се справува со дизајни донесе многу погодности на движење на целиот rotatable зачин фах без намалувањето на внатрешноста работи. - Направени од високо квалитетна ABS пластика и анти-лизгање TPR подлога материјал, еко-пријателски, висока температура отпор, носат отпорност, стабилност и анти гребнатини. - Повеќенаменски користи како тоалет складирање, шминка организатор,послужување пијалоци, кафе на маса, фрижидер да се продавница differnt видови . - Одлично за складирање фах организаторот за домаќинство, кујна употреба.Спецификација : - Материјал : ABS Пластика - Size : 23x6.5cm/9.06x2.56inch - Боја : White Package Вклучува : 2 Парчиња Rotatable Складирање Tray Note : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди