.

.

New
BONAI Кујна Плочата Организатор 2 Пакет, Претворајќи Складирање Фах 360 степени се Врти Организаторот за Провизии, Салон, Мултифункционални Кујна Плочата 9.5 11.5 - Зелена

BONAI Кујна Плочата Организатор 2 Пакет, Претворајќи Складирање Фах 360 степени се Врти Организаторот за Провизии, Салон,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Пак се врти организатор фах нежно и се што доаѓа на вашиот поглед.Нема повеќе неуредна провизии, фрижидер, од сите видови на шишиња може да биде добро организиран, не треба да се расчисти провизии за да се добие една стави длабоко во внатрешноста.Колекционерството се работи во различни категории, кои се движат од шишиња за да се овошје. 2 рачки од страна на страна за лесно да ги подигнете и да се движат.5 инчи одделно и прирачник за корисникот.ВНИМАНИЕ ве МОЛАМ : Ова чување на плочата НЕ е машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО, чисти нежно со сапуница вода и влажна крпа со рака.Ние сме посветени на подобрување на клиентите искуство.Специјален Дизајн : 360 степени ротирачкото, рачки од страна на страна за лесно да ги подигнете.Како складирање плочата, тоа може да се соберат толку многу работи. [Практичен дизајн] Направени со ABS и TPR, ова 2 Пакет за складирање плочата во 9.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди