.

.

New
VELIHOME Мулти-Слој 360° Ротирачки Мирудии Метал Складирање Багажник,360° Ротирачки Складирање Рек Мирудии Плочата Зачин Сад Кујна Материјали

VELIHOME Мулти-Слој 360° Ротирачки Мирудии Метал Складирање Багажник,360° Ротирачки Складирање Рек Мирудии Плочата Зачин

DEN 1415.76

Тековен
Во продавницата

Ротирачки и подигање и ставање е лесен и брз, со благ пак, на внатрешноста на објекти лесно може да се бере и се става без да се качува и се во потрага за тоа.Подигање е мазна и без мртви агли.По чување, можете лесно може да го добиете она што ви треба со мал чекор.Слој проред може да се прилагоди слободно.Слој проред може да се прилагоди флексибилно и висок шише на леќата лесно може да се чуваат.Мулти-слој капацитет за складирање е поголем, шишиња и лименки се целосно собрани во една багажник, и на countertop е веќе преполн.Подебели челични цевки, core врвот греда и столб, слободни ротација, стабилен и цврст. 100% брендови на нови, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. 1.Ротирачки и подигање и ставање е лесен и брз, со благ пак, на внатрешноста на објекти лесно може да се бере и се става без да се качува и се во потрага за тоа.2.Подигање е мазна и без мртви агли.По чување, можете лесно може да го добиете она што ви треба со мал чекор.Слој проред може да се прилагоди слободно.Слој проред може да се прилагоди флексибилно и висок шише на леќата лесно може да се чуваат.3.Мулти-слој капацитет за складирање е поголем, шишиња и лименки се целосно собрани во една багажник, и на countertop е веќе crowded4.Подебели челични цевки, core врвот греда и столб, слободни ротација, стабилна и solid5.брендови на нови, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте us Notice : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect Please овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Description : 1.Материјал?Meatl2.Големина?како на слика shown1*Метал Складирање Решетката.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди