.

.

New
Мрзливи Сузан Плочата за Патио Трпезариска Маса Стакло Послужавник за Кујна Хотел Ресторан тањир Тешки Калено Стакло

Мрзливи Сузан Плочата за Патио Трпезариска Маса Стакло Послужавник за Кујна Хотел Ресторан тањир Тешки Калено Стакло

DEN 244.80

Тековен
Во продавницата

① Стакло, висока температура сила, носат површини, добра отпорност, отпорност на топлина и на корозија е три пати од обична чаша. ② Челик топката лежишта, стабилна и мазно лизгање, ротирачки флексибилни, ниско ниво на бучава, издржливи, убава. ③ Идеален за семејни вечери, роденден партии, торта покажува, да помине јадења, зачин тегла организаторите, за ресторани, банкети, кујни. ④ По неколку чекорите на конструкцијата, обично мазна, круг, полиран user-friendly дизајн, употребата на безбедни, да не боли раката, и е погоден за семејно јадење. ⑤ Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга. ★ Висок квалитет калено стакло плочата, слобода и флексибилност на ротација, ротација на ниско ниво на бучава, лесен за користење, нема промена, идеален за примање гости. 【Две начин се изедначи ротација 360 степени】 【Лесен за одржување и чистење】 име на Производ : Мрзливи Сузан Плочата Производ материјал : калено стакло, нема потреба да го инсталирате на Производот дебелина : 8 mm Производ големина : Φ 58cm(23inch),68cm(27inch),78cm(31inch),88cm(35inch),98cm(39inch) Производ облик : Тркалезна Карактеристики : здрав, висока температура отпор, флексибилни ротација, нема форумот, ниска ротација на бучава Производи вклучуваат : 1 × Мрзливи Сузан Плочата Забелешка : Поради посебни ивица процесот на производи од стакло, со големина на ротирачкото лента ќе имаат грешка од околу 0-3 cm(0-1 носители.2).При изборот на големина, прва мерка на големината на вашиот десктоп.Разликата помеѓу вкупната големина на плочата и големина на работниот простор, треба да се 40-50 cm(15-20in). 1.Транспорт на производите време е за 15-25 дена. 2.Ако ви требаат повеќе стилови, ве молиме кликнете нашиот бренд CMJM да го најдете вашиот омилен стилови.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди